Bu Burcun Erkekleri Aşkta Zirveye Çıkartıyor! Erkeklerde Aşk Burçları!

Aşk hayatında her zaman zirveyi oynayan burçları yeni yılda da birçok sürpriz bekliyor. 2023 yılında da aşk hayatıyla öne çıkacak burçlar belli oldu. İşte aşk tutkulu aşkıyla zirveye çıkan o burçlar…

Burçların insanlar üzerinde etkileri geçmişten günümüzde birçok kişi tarafından kabul görüyor. Özellikle burçların aşk ve para konusunda gezegenlerin hareketlerine göre gelecekte ne gibi fırsatların beklediği konusu ise her zaman ilgi odağı olmaya devam ediyor.

2023 yılında da aşk hayatında her zaman zirveye koşan burçlar arasında koç burcu öne çıkmayı başarıyor. Mars tarafından yönetilen koç burcu erkeklerinin aşk hayatında yeni yılda onları bekleyen fırsatlar ise dikkat çekiyor.

KOÇ BURCU

Sadakatleri ve tutkulu aşklarıyla her zaman astrolojinin en aşık burçları arasında gösterilen koç burcu, yaptıkları her işte başarıyı adeta düstur ediniyor. Kıvrak zekalarının yanı sıra güçlü libidolarıyla da koç burcunun aşk hayatındaki başarısı öne çıkıyor.

Koç burcu erkeğinin cesur ve tuttuğunu koparan özellikleri aşk hayatında 2023 senesinde de zirveye tırmanmasına yardımcı olacak. Koç burcunu yeni yılın ilk aylarında birçok yeni aşk sürprizi de bekliyor olabilir.

BOĞA BURCU

Bu Burcun Erkekleri Aşkta Zirveye Çıkartıyor! Erkeklerde Aşk Burçları!

Her ne kadar sert bir mizaca sahip olsalar da boğa burcu erkeği için aşk deyince akan sular duruyor. Venüs tarafından yönetilen boğa burcu, sanıldığının aksine savaşçı değil, gerçek bir aşıktır. Ani değişimlere genelde uzak olan boğa burcu sadık ve ilişkilerde taşıyıcı bir rol üstlenmeyi de severler.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu erkeğinin aşk hayatında yaşadığı birçok üzücü olay yerini mutluluklara bırakmaya hazırlanıyor. Oldukça hassas ve kolay incinen bir burç olan yengeçler, çoğu zaman ikinci bir şansı ilişkilerinde vermemeyi tercih ediyor. Geçmişe son derece bağlı olan yengeçler çoğu zaman anaç tavırlarıyla da dikkat çekmektedir.

ASLAN BURCU

Liderliği her zaman elinde tutan aslan burcu erkeği aşk hayatında da başarıya odaklanıyor Enerjik ve çocuksu karakterinin altında güçlü bir aşık da yatıyor. İlişkide hem arkadaşlık hem de tutkuyu bir arada taşımaya devam ediyor.

Bu Burcun Erkekleri Aşkta Zirveye Çıkartıyor! Erkeklerde Aşk Burçları! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.