Brüksel Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları'na ödül

2021 Brüksel Havalimanı Havacılık Ödülleri sahiplerini buldu. Brüksel Havalimanı, Türk Hava Yolları'na Kısa Mesafe Havayolu Ağı Geliştirme Ödülü verdi.

2021 Brüksel Havalimanı Havacılık Ödülleri sahiplerini buldu. 2021'de dakiklik ve performans, ağ geliştirme, güvenlik ve çevre alanlarında üstün başarı gösteren havayollarına 12 ödül verildi.

Türk Hava Yolları (THY), Kısa Mesafe Havayolu Ağı Geliştirme Ödülü'ne layık görüldü. Belçika Türk toplumuna hizmet etmek için yoğun bir uçuş programı yürüten THY, Antalya'ya ve Ankara'ya yeni uçuşlar başlatmıştı.

Brüksel Havalimanı'ndan yapılan açıklamada, "Arkadaşları ve aileleri yeniden bir araya getirmek, karantina ve seyahat yasaklarından sonra hiç olmadığı kadar önemliydi." ifadelerine yer verildi.

 

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.