"İntikam için Madonna'nın kocası ile yattım!"

Conan çizgi filmindeki Red Sonja karakteri ile çıkış yakalayan 1.85'lik Brigitte Nielsen çok konuşulacak itirafta bulundu.

The Talk adlı TV programına konuk olan Nielsen, Madonna'nın, geçtiğimiz günlerde Las Vegas konserine iki saat geç çıkmasını eleştirdi. Daha sonra da bugüne kadar kimsenin bilmediği olayı anlattı.

 

Madonna'nın aslında söylendiği gibi "pop müziğin kraliçesi" olmadığını söyleyen Nielsen "Ve küçük bir şey...." diyerek 1987 yılında yaşanan olayı anlattı.

Brigitte Nielsen'in anlattığına göre 1987 yılında bir gece Madonna ile birlikte aynı bardalardı. Aralarında bir kavga yaşandı. Nielsen o anları "Madonna çok kabaydı. Sonunda ben de ona bir tokat attım" diyerek anlattı.

"İntikam için Madonna'nın kocası ile yattım!"

Kendisini altı tane iri yarı adamın zor zapt ettiğini belirten Nielsen, daha sonra Madonna'dan intikamını başka bir şekilde aldığını belirtti.

"Hikayenin en iyi yanı şu: Birkaç ay sonra Güney Fransa'daydım. Orada Madonna'nın boşanmak üzere olduğu Sean Penn ile tek gecelik ilişki yaşadım."

Brigitte Nielsen, 1987 yılında Sylvester Stallone ile iki yıllık evliliğini bitirmişti. Madonna ise 1985 yılında evlendiği Sean Penn'den resmi olarak 1989'da boşandı.

2006'da Mattia Dessi ile evlenen Nielsen, bu evliliğinden 54 yaşında bir kız bebek sahibi oldu.

 

"İntikam için Madonna'nın kocası ile yattım!" ile ilgili etiketler Madonna Brigitte Nielsen Sean Peen