Brad Pitt, ünlü profesörle aşk yaşıyor!

Dünya medyasının bir süredir dilinde olan ünlü aktör Brad Pitt ve MIT'te profesörlük yapan Neri Oxman aşkı sonunda doğrulandı. Oxman ile aynı okulda görev yapan bir Türk hoca iddiaları "Arkadaşımın kızı Oxman hocayla çalışıyor. Ondan alıyoruz haberleri" diyerek doğruladı.

ABD’li aktör Brad Pitt, 2005 yılından beri birlikte olduğu Hollywood yıldızı Angelina Jolie ile bir süre önce boşanmıştı.

Dünya medyası ise günlerdir, Brad Pitt’in, Massachusetts Institute of Technology (MIT)'te profesörlük yapan Neri Oxman ile aşk yaşadığı iddialarına yer veriyordu.

Amerika'nın Sesi'nden Mehmet Sümer de, bu iddiayı kişisel Twitter adresinden dile getirirken, "Ünlü oyuncu Brad Pitt’in, dünyanın en ünlü teknik üniversitelerinden biri olan MIT’nin profesörlerinden, Neri Oxman’la birlikte olduğu iddia ediliyor" ifadelerini kullandı.

İşte o tweet:

Brad Pitt, ünlü profesörle aşk yaşıyor!

Sümer'e yanıt ise, MIT'te hocalık yapan bir Türk'ten geldi.

Murat Yıldırım, Sümer'in gönderisine yaptığı yorumda, "İddiadan öte, net bilgi diyebiliriz" ifadelerini kullandı.

Sümer'in, Yıldırım için, "Siz öyle diyorsanız, okuldan biri olarak öyledir" yanıtına ise, Yıldırım, "Labdan arkadaşımın kızı Oxman hocayla çalışıyor, ondan alıyoruz haberleri. Bizim ülkede olur mu acaba" diye belirtti.

Brad Pitt, ünlü profesörle aşk yaşıyor! - Resim : 2 

Brad Pitt, ünlü profesörle aşk yaşıyor! ile ilgili etiketler Brad Pitt Neri Oxman