Böyle vicdansızlık görülmedi! Ölü kediyi boyayıp pencereye astı!

Şişli'de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kadının yaptıkları mahalleliyi dehşete düşürdü. Kullanılmayan bir eve ara sıra gelen kadın, gördüğü ölü kelileri kırmızı ve sarı gibi renklere boyayıp pencere demirine astı. Bu skandal anlar bir mahalleli tarafından saniye saniye kameraya çekildi.

İstanbul bulunan Şişli Kurtuluş Mahallesi Değirmen Sokak'ta oturanlar psikolojik sorunları olduğu tahmin edilen bir kadın yüzünden dehşeti yaşıyor.

BABASINDAN KALAN BOŞ EVİN CAM VE ÇERÇEVELERİNİ DE KIRMIŞ

İddialara göre, çocukluğunda Kurtuluş'ta yaşayan Kader K. (46) bir süre önce babasından kalan boş eve geldi. Önce evin cam ve çerçevelerine kıran kadın, bazı eşyaları da dışarı attı.

Kader K.'nın evinin penceresinde farklı zamanlarda sarıya ve pembeye boyanmış ölü kediler olduğunu görenler büyük şok yaşadı. Kadının tedavi edilmesi için imza toplayarak yetkililere haber verildi. Kader K. polis tarafından gözaltına alınarak, hakkında 'Hayvanları Koruma Kanunu'na muhalefet' suçundan adli işlem yapıldı. Kader K. polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Böyle vicdansızlık görülmedi! Ölü kediyi boyayıp pencereye astı!

ÖLÜ KEDİYİ BOYAYIP PENCERE DEMİRİNE BANTLA ASTI

Kader K'nın ölü kediyi boyadıktan sonra pencere demirlerine asması cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde kadının ölmüş kediyi boyadıktan sonra pencereye asması yer aldı.

Mahalle sakini Yunus Arı, "Yaşlı bir kadın var. Arada buraya gelerek kediyi boyayıp bantladıktan sonra pencereye asıyor. Mahalleli olarak tedirginiz. Polise haber verdik" dedi.

Böyle vicdansızlık görülmedi! Ölü kediyi boyayıp pencereye astı! - Resim : 2

"GÖZLATINA ALINMIŞ"

Diğer mahalle sakini İlkay Karaküçük, "Mahalleli olarak çok başvuran oldu. Kadın gözaltına alınmış. Sokağa rahatsızlık veriyordu. Ama bir hastalığı var mı yok mu bilmiyorum. Burada insanlara bağırıp sataşıyordu. İnsanlara zarar veriyordu. Bir gün ölü kediyi boyayıp şuraya asmıştı. Burası bayağıdır kullanılmayan bir yer. Kediyi kendisi öldürmemiş. İçeride ölü olarak bulmuş" diye konuştu.

Böyle vicdansızlık görülmedi! Ölü kediyi boyayıp pencereye astı! ile ilgili etiketler Şişli kedi kurtuluş boya pencere

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.