Böyle hırsız görülmedi! Dükkanın orta yerine öyle bir şey yaptı ki...

Gittiği evde uyuyakalan, ev sahibine yakalanan hırsız görüldü ama hırsızlık için girdiği yere tuvaletini yapan ilk defa görüldü. Bu ilginç hırsızlık olayı Arnavutköy'de yaşandı. Bir lokantaya giren hırsız, önce kapıda olan masalara oturup dinlendi, ardından dükkanın orta yerine tuvaletini yaptı. Mide bulandıran hırsız olayı kamerada...

Arnavutköy Bolluca Mahallesi'ndeki bir lokantada duyanları hayrete düşüren bir hırsızlık yaşandı. 

ÖNCE DİNLENDİ SONRA ORTA YERE TUVALETİNİ YAPTI

İddiaya göre, dükkanın önüne gelen bir hırsız önce kapıda bulunan masalarda oturup dinlendi, daha sonra da tuvaletini yaptı. Bir süre bekleyen hırsız daha sonra camı zorlayarak içeriye girip kasadaki paraları çalarak kaçtı. Hırsızın rahatlığı ve tuvaletini yapması ise pes artık dedirtti.

 

"PİSLİĞİNİ BIRAKIP RAHAT BİR ŞEKİLDE GİDİYOR"

Dükkan sahibi Turan Toprak, “Saat 03.30 sularında 20’li yaşlarda bir genç çocuk dükkanın içerisine giriyor, buralarda dolaşıyor. Ondan sonra şu noktaya pisliğini bırakıyor ve camları yokluyor. Camları yokladıktan sonra içeri giriyor ve kasa da bulunan 150 TL kadar parayı alıyor ve rahat şekilde buradan uzaklaşıp gidiyor. Buraya pisliğini yapıp rahat şekilde gidiyor. Büyük ihtimalle buranın insanı benim büyük bir zararım yok ama insanların başına bela açabilir” Şeklinde konuştu.

 

MİDE BULANDIRAN ANLAR KAMERADA

Arnavutköy’de hırsızın girdiği dükkana tuvaletini yaptığı o anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, hırsız gelip sandalyede oturuyor, daha sonra tuvaletini yaptıktan sonra içeriye giriyor, sonrasında da iş yerinden çıkarak kayıplara karıştığı görülüyor.

Böyle hırsız görülmedi! Dükkanın orta yerine öyle bir şey yaptı ki... ile ilgili etiketler hırsız tuvalet lokanta

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...