Boşandıktan sonra aynı evde yaşamaya devam eden Aslı Gümüşel ile Ali Şen'den şaşırtan hamle

Aslı Gümüşel ile Metin Şen'in 23 yıllık evliliği geçtiğimiz günlerde tek celsede bitti. İkili anlaşmalı olarak boşandı. Etiler’deki evlerinde yaza kadar birlikte yaşayacak olan çiftin aynı evde kalmalarına rağmen birbirlerini sosyal medyadan silmeleri ise şaşırttı.

Evliliklerinin üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaştığı konuşulan cemiyet hayatının ünlü çifti Aslı Gümüşel ile Metin Şen'in 23 yıllık evliliği geçtiğimiz günlerde resmi olarak bitti. İkili Beykoz Adliyesi'nde görülen davayla tek celsede boşandı.

BİRBİRİLERİNİ TAKİPTEN ÇIKARDILAR


Boşanmanın ardından hiç vakit kaybetmeyen Aslı Şen soyadını 'Gümüşel' olarak değiştirdi. Eski eşler, Etiler’deki evlerinde yaza kadar birlikte yaşama kararı aldı. Yaz tatili sonrası evlerini ayıracak olan ikilinin, aynı evi paylaşmaya devam etmelerine rağmen sosyal medyadan birbirilerini silmeleri ise şaşırttı.

Konu ile ilgili bugünkü köşesinde bir yazı kaleme alan Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, ''Şimdilik aynı evde kalan Aslı Gümüşel ile Metin Şen, sosyal medyada selamı sabahı kesmiş! Birbirlerini takip etmeyi bırakmışlar. Aynı evde kalıp da sosyal medyadaki bu ayrılık niye acaba?'' ifadelerine yer verdi.

İşte Bülent Cankurt'un ''Dostça boşandılar ama... Sosyal medyada selamı sabaı kestiler'' başlıklı o yazısı:

''Temmuz 2000'de görkemli bir düğünle evlenen Aslı Gümüşel ile Metin Şen'in 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmeleri sosyetede şok etkisi yaratmıştı! "Nasıl 23 yıl bize yakışan şekilde evli kaldıysak yine aynı şekilde boşandık" diyen çiftin boşanma sebepleri sosyetede halen çok merak ediliyor. Bu arada sosyete kulislerinde çeşitli rivayetler de dolaşıyor! Sebep her ne olursa olsun bence çok 'şık' bir şekilde yollarını ayırmayı başardılar.''

aslı şen

''Ancak, 13 Mart'ta anlaşmalı olarak boşandıkları Beykoz Adliyesi'nden birlikte ayrılan, hatta şimdilik aynı evde kalan Aslı Gümüşel ile Metin Şen, sosyal medyada selamı sabahı kesmiş! Birbirlerini takip etmeyi bırakmışlar. Aynı evde kalıp da sosyal medyadaki bu ayrılık niye acaba? Günümüz gençliği ayrılınca ilk bunu yapıyor ama onlar neden böyle yaptı anlamadım doğrusu...''

Boşandıktan sonra aynı evde yaşamaya devam eden Aslı Gümüşel ile Ali Şen'den şaşırtan hamle ile ilgili etiketler Aslı Şen Metin Şen boşanma
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.