Bolu Dağı Tüneli'ndeki kaza saniye saniye kamerada! Bakın felaket nasıl başlamış...

Yoğun kar yağışı nedeniyle Bolu Dağı Tüneli'nde zincirleme kaza meydana geldi. 18 aracın birbirine girdiği korkunç kaza anının görüntüleri ortaya çıktı.

Anadolu Otoyolunun İstanbul istikameti Bolu Dağı Tüneli'nde yolcu otobüsleri, tır ve otomobillerin karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

18 aracın karıştığı zincirleme kazada kurtarma çalışmaları sürüyor.

BOLU VALİSİ AÇIKLAMA YAPTI: YARALILAR VAR

Bolu Valisi Ahmet Ümit, yaptığı açıklamada, "İlk bilgilere göre can kaybı yok, yaralamalı bir trafik kazası. İlk etapta tahmini olarak 15-16 yaralımız var, hastaneye kaldırılıyorlar." ifadelerini kullandı.

 Bolu Dağı Tüneli'ndeki kaza saniye saniye kamerada! Bakın felaket nasıl başlamış...

 

KAZA ANI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan olay yerinden gelen görüntüler endişe yarattı. Tünel içerisinde birçok aracın birbirine girdiği, bazı vatandaşların yaralılara yardım etmeye çalıştığı görüldü. Kaza anının görüntleri de ortaya çıktı. 

 

Bolu Dağı Tüneli'ndeki kaza saniye saniye kamerada! Bakın felaket nasıl başlamış... ile ilgili etiketler Bolu kaza Tünel kaza anı görüntü

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...