'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler...

İstanbul'da toplu ulaşım araçlarını kullanarak kenti bir uçtan diğerine gezen Boji'ye yuva bulundu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Boji'yi Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç'un sahiplendiğini duyurdu. Koç'un Boji'yi sahiplenmesinin ardından sosyal medyada Boji üzerinden geyikler dönmeye başladı. Boji için 'Sermayenin köpeği oldu' yorumları yapıldı.

İstanbul'da toplu ulaşım araçlarının müdavimi haline gelen Boji şimdiye kadar vapurdan tramvaya, istasyon duraklarından metroya kadar şehri bir uçtan bir bir gezmesiyle ün yapmıştı. Boji bu haliyle dünya basınında da geniş yer bulmuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Boji'yi Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç'un sahiplendiğini duyurdu. İmamoğlu, "Boji’nin, ona zarar vermek isteyen insanlardan uzak, korunaklı, dilediği gibi koşturabileceği bir yuvası olacak" ifadelerini kullandı.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç'un Boji'yi sahiplenmesinin ardından sosyal medyada Boji üzerinden geyikler dönmeye başladı. Boji için 'Sermayenin köpeği oldu' yorumları yapıldı.

İşte Boji'nin yuvalanmasının ardından yapılan paylaşımlardan bazıları;

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler...

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 2

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 3

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 4

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 5

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 6

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... - Resim : 7

 

'Boji'yi Koç Grubunun patronu Ömer Koç sahiplendi' haberi üzerine dönen geyikler... ile ilgili etiketler İBB köpek İmamoğlu Ömer Koç Koç Holding boji
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.