Bitkisel ürünler bağışıklık sistemini güçlendirir mi? Hangi yiyecekler koronavirüse karşı korur?

Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, koronavirüsten korunmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel'e tavsiyelerde bulundu.

Tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını için aşı ve ilaç geliştirme çalışmaları sürüyor. İnsanlar bu süreç devam ettiği için bitkisel ürünler ile bağışıklık sistemini güçlendirerek bu salgından korunmanın yollarını arıyor. 

Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, koronavirüsten korunmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için doğal bitkilerin faydalarını SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel'e anlattı.

Koronavirüs ile mücadelede hangi bitkiler bağışıklık sistemini güçlendirir? Korona günlerinde yaşanan uykusuzluk, yorgunluk ve çeşitli sıkıntılar için hangi bitkisel ürünler tercih edilmeli? Stres ve uykusuzluğa hangi çaylar ve kokular iyi geliyor? Karantinadayken sürekli kullandığımız telefon, televizyon ve bilgisayarların yaydığı radyasyon dalgalarından nasıl korunabiliriz? Çörek otu ve kestane balı karışımı koronavirüsü nasıl engelliyor? Ramazanda nasıl beslenmeliyiz? Sahurda ve iftarda hangi besinleri tüketmeliyiz?

Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada'nın tavsiyelerinin tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...