Biri 9 aylık, diğeri 4 yaşında... Bakan Soylu 'Lanet olsun insanlığınıza' diyerek paylaştı! Yunanistan'dan insanlık ayıbı...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, göçmenlerin Yunanistan tarafından denize geri itilmesine tepki göstererek, "Lanet olsun insanlığınıza! Lübnan’dan İtalya’ya geçmek isteyen göçmenlere ve masum çocuklara yine Yunanistan katliamı" ifadelerini kullandı.

Yunanistan ve Avrupa'nın göçmenlere karşı yıllardır sürdürdüğü geri itme politikası yine bir katliama yol açtı.

BİRİ 9 AYLIK DİĞERİ 4 YAŞINDA...

İçişleri Bakanı Soylu, Lübnan’dan İtalya’ya geçmek isteyen düzensiz göçmen grubuna Yunanistan’ın müdahalesi sonucunda hayatını kaybeden Asım (9 aylık) ve Abdulvahap (4) adlı iki kardeşin cansız bedenlerinin denizden çıkarılmasına ait görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu ülkelere tepki gösterdi.

 "LANET OLSUN İNSANLIĞINIZA! BU KATLİAMLARIN SORUMLUSU SİZSİNİZ"

Bakan Soylu'nun yaptığı açıklama şu şekilde:

"Lanet olsun insanlığınıza! Bu görüntüleri verdiğimiz için üzgünüz... Lübnan’dan İtalya’ya geçmek isteyen göçmenlere ve masum çocuklara yine Yunanistan katliamı. İki kardeşten, Asım 9 aylık, Abdulvahap 4 yaşında idi. Avrupa ve Yunanistan! Bu katliamların sorumlusu sizsiniz"

 

Biri 9 aylık, diğeri 4 yaşında... Bakan Soylu 'Lanet olsun insanlığınıza' diyerek paylaştı! Yunanistan'dan insanlık ayıbı... ile ilgili etiketler Süleyman Soylu Yunanistan tepki
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.