Bircan Bali kimdir? Ömer Gezen ile evlendi!

Bircan Bali kimdir? Uzun senelerdir Beyaz TV'de yayınlanan Söylemez Olmaz programının yorumcuları araısnda yer alan Bircan Bali sosyal medya hesabından avukat Ömer Gezen ile evlendiğini açıkladı. Peki Bircan Bali kimdir? Kaç yaşında? İşte Bircan Bali ve eşi Ömer Gezen'in fotoğrafı...

Bircan Bali kimdir? Sunucu Bircan Bali, geçtiğimiz ay evlenme teklifi aldığı avukat Ömer Gezen ile nikah masasına oturdu. Bircan Bali ve avukat Ömer Gezen evlendi. Peki Bircan Bali kimdir? Kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

BİRCAN BALİ KİMDİR?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlendi evlilikleri 2018 yılında sonlandı.

Bircan Bali, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında sunuculuk görevini üstlenen isimler arasındadır. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında kocam beni kesin aldatmıştır açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

Bircan Bali kimdir? Ömer Gezen ile evlendi!

Söylemezsem Olmaz adlı programın sunucusu Bircan Bali, avukat Ömer Gezen ile evlendi. Bali, müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

 

Bircan Bali kimdir? Ömer Gezen ile evlendi! ile ilgili etiketler Bircan Bali Beyaz TV
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.