Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı

Başrollerinde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı ve Hülya Darcan'ın yer aldığı, Adana’da 1970’li yılların anlatıldığı “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin setinde hırsızlık şoku yaşandı. Dizinin hastane sahnelerinin çekildiği eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde set görevlileri klima ünitelerini çalan hırsızı yakaladı.

Adana'da Seyhan ilçesine bağlı Yeni Baraj Mahallesinde meydana gelen olayda; İddiaya göre, 4 yıldır Adana’da çekimleri devam eden ve Adana’nın 1970’li yıllarını anlatan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekibi, hastane sahnesi için dizide Çukurova Şehir Hastanesi olarak kullanılan eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne geldi.

 Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı

ELİNDE BALYOZ İLE KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

Ekip, hastanede içinde ve dışında hazırlık yaparak çekimlere başladı. Bu sırada set ekibi hastanenin alt katından bir ses geldiğini fark etti. Bunun üzerine ekip görevlileri alt kata indiğinde bir kişinin elinde balyoz ile kaçtığını gördü. Set ekibi, şahsı kovalayıp hastanenin bahçesinde yakaladı. Daha sonra da polise haber verdi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı - Resim : 2


Zanlının isminin Abuzer K. olduğu, hastanenin klima ünitelerini balyozla kırıp çaldığı ve bahçe duvarının dışına pencereden çıkartarak taşıdığı belirlendi. Zanlı, basın mensupların görünce yüzünü kapatıp göstermek istemedi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı - Resim : 3


İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ!

Hastanenin güvenlik görevlisi, hırsızın yanına gelerek “Seni daha önce de yakaladık. Neden hırsızlık yapıyorsun, hani söz vermiştin, yapmayacaktın. Bu kez senden şikayetçi olacağız” dedi.

Zanlı polis merkezine götürülürken dizi çekimleri de kaldığı yerden devam etti. (İHA)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı - Resim : 4

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı - Resim : 5

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setindeki hırsız yakalandı ile ilgili etiketler Bir Zamanlar Çukurova Adana Hilal Altınbilek İbrahim Çelikkol Hırsızlık Yeni Baraj Mahallesi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.