Bir Başka Güzel Emina Jahovic neden ayrıldı?

Show TV ekranlarının yeni yarışma programlarından birisi olan Bir Başka Güzel’ün jürisine dahil olan sürpriz isimlerden Selin Ciğerci ortalığı ayağa kaldırdı. Ancak bir başka jüri üyesi Emina Jahovic ile de yollar ayrıldı. Peki, Bir Başka Güzel jürisi Emina Jahovic neden yok?

Show TV ekranlarında yayınlanan BBO Yapım imzalı yepyeni bir moda yarışması olan Bir Başka Güzel fırtınalar estirmeye devam ediyor. Türkiye'nin değişik yerlerinden katılan yarışmacılarıyla ekranlarda moda rüzgarı estirecek olan Bir Başka Güzel, yarışmacıları kadar jüri üyeleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Esra Eron’un sunumu, başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emina Jahovic ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan ile yola başlayan Bir Başka Güzel, jürisinde değişikliğe gitti.

Bir Başka Güzel Emina Jahovic Neden Yok?

Emina Jahovic yoğun iş temposundan dolayı programdan ayrılma kararı aldığını söyledi. Esra Eron'un sunuculuğunu üstlendiği, başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan’ın jüri koltuğuna oturduğu yarışmanın bir diğer jüri üyesi sevilen isim Selin Ciğerci oldu.

Bir Başka Güzel Emina Jahovic neden ayrıldı? ile ilgili etiketler Emina Jahovic Selin Ciğerci Bir Başka Güzel
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.