Bir aile yok oldu! Balıkesir'deki katliam gibi kazada 2'si çocuk 5 ölü

Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde, dinlenme tesisine girmek için yavaşlayan otomobile arkadan gelen başka bir otomobil çarpması sonucu 2'si çocuk 5 kişi yaşamını yitirdi. Otomobil sürücüsü Bedri Kepiç'in cenazesi memleketi Ordu'ya, eşi Beyhan Kepiç, çocukları Berat Ömer Kepiç ve Bedirhan Kepiç ile kayınvalidesi Seyhan Akkuş'un cenazeleri ise memleketleri olan Sakarya'ya gönderildi.

Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde, dinlenme tesisine girmek için yavaşlayan otomobile arkadan gelen başka bir otomobil çarpması sonucu yaşamını yitiren 2'si çocuk 5 kişini Savaştepe Devlet Hastanesi morgundaki cenazeleri yakınlarına teslim edildi. Otomobil sürücüsü Bedri Kepiç'in (34) cenazesi memleketi Ordu'nun İkizce ilçesine, eşi Beyhan Kepiç (28), çocukları Berat Ömer Kepiç (2) ve Bedirhan Kepiç (1) ile kayınvalidesi Seyhan Akkuş'un (47) cenazeleri ise memleketleri olan Sakarya'ya gönderildi.

Bir aile yok oldu! Balıkesir'deki katliam gibi kazada 2'si çocuk 5 ölü

AYNI AİLEDEN 5 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Aynı aileden 5 kişinin yaşamını yitirdiği kazanın hastane yolunda meydana geldiği ortaya çıktı. Kazada yaşamını yitiren Beyhan Kepiç'in babası Bayram Akkuş (50), "Oğlum Kazım Akkuş boğazından rahatsızdı. Damadım Bedri Kepiç, kızım, torunlarım ve eşimle kendisini İzmir'e hastaneye götürüyordu. Bir otomobilin arkadan çarpması sonucu kaza meydana gelmiş. Kazadan yaralı kurtulan oğlum Kazım'ın araması sonucu bizim de  haberimiz oldu. Güç de olsa bir araç bulup, yanlarına gittim. Kazada eşimi, kızımı, 2 torun ve damadımı kaybettim. Acımız büyük" dedi.

Bir aile yok oldu! Balıkesir'deki katliam gibi kazada 2'si çocuk 5 ölü - Resim : 2

DHA

Bir aile yok oldu! Balıkesir'deki katliam gibi kazada 2'si çocuk 5 ölü ile ilgili etiketler Balıkesir Trafik kazası ölü ve yaralı Otomobil çarpıştı
GÜNÜN VİDEOSU

Evlat nöbetinde bir buluşma daha! Annenin oğluna ilk sorusu duygulandırdı: Aç mısın?

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan ailelere eylemin 996'ncı gününde katılan Mardinli Akdaş çifti, terör örgütü PKK’dan kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan oğullarına kavuştu. Anne Gülperi Akdaş, oğluna sarılıp "Aç mısın?" diye sorması duygulandırdı.