Binance CEO'su: G7 ülkelerinin hepsi kriptoya geçiyor

Dünyada en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, G7 ülkelerinin kripto paraya geçeceklerini iddia etti.

Geçtiğimiz mart ayından bu yana aşağı yönlü seyir izleyen kripto para borsası, piyasada etkili olan kişiler ve şirketlerin aldığı kararlardan ve haber akışlarından etkilenmeye devam ediyor.

Dünyanın en çok kripto para kullanıcısı olan ve en büyük kripto para borsası Binance'ın CEO'su CZ, piyasayı etkileyecek bir paylaşım yaptı.

"G7 ÜLKELERİ KRİPTOYA GEÇİYOR"

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en zengin iş insanı olan Elon Musk'ın, Twitter'ı satın almasında etkili olduğu iddia edilen, Binance'ın CEO'sunun son paylaşımı yine dikkat çekti.

Binance CEO'su: G7 ülkelerinin hepsi kriptoya geçiyor

G7 ülkelerinin kripto paraya geçtiklerini belirten CZ, konuya ilişkin farklı bir açıklama yapmadı. 

 

G7 ÜLKELERİ 

Grup Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, İtalya, Fransa, Japonya ve Kanada olmak üzere yedi ülkeden oluşmakta olup Avrupa Birliği de G7 içinde temsil edilmektedir.

Üye ülkeler net küresel zenginliğin %64’üne sahip olduğu bilinirken, bu miktarın %5’inin dahi Bitcoin‘e aktarılması, kripto piyasasını çok başka seviyelere ulaştırması beklenmekte.

 

 

Binance CEO'su: G7 ülkelerinin hepsi kriptoya geçiyor ile ilgili etiketler Binance cz G7
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.