Bilal Erdoğan “Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık” şiirini gençlerle birlikte okudu!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Şanlıurfa'da katıldığı bir programda Abdurrahim Karakoç’a ait “Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık” şiirini marş seklinde seslendirerek gençlerle birlikte okudu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Türkiye çapında teşkilatlanan dernek ve vakıflar tarafından oluşturulan Eğitime Destek Platformu'nun Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği yaz okulları kapanış programı ve Çizimlerle Kırk Hadis Yarışması ödül programına katıldı.

11 Nisan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen programa Erdoğan’ın yanı sıra Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Emre Bilgili, TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, TÜGVA il başkanları, kamu kurum müdürleri ile STK temsilcileri katıldı.

Program çocuklardan oluşan mehter takımının marşlarıyla başladı. Marşların ardından çocuklar bu defa sema gösterisi düzenledi. Son olarak işitme engelli çocuklar, seslendirilen bir şarkıya sahnede işaret diliyle eşlik etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA OKUMUŞTU


Programda konuşan Bilal Erdoğan, TÜGVA yaz okullarının hayırlı olmasını dileyerek, çocuklara okulda zamanlarının nasıl geçtiğini sordu. Olumlu bir cevap alan Erdoğan, konuşmasını çocuklarla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da daha önce seslendirdiği Abdurrahim Karakoç’a ait “Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık” şiirini marş seklinde söyleyerek tamamladı.

Programın sonunda Bilal Erdoğan’a hatıra olarak çeşitli hediyeler verildi.

Bilal Erdoğan “Bir Sabah Gelecek Kardan Aydınlık” şiirini gençlerle birlikte okudu! ile ilgili etiketler Bilal Erdoğan şiir Mars tügva

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.