Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı

İBB tarafından yapımına 2021 yılında başlanan Ümraniye Küçüksu Caddesi - Çamlık TEM bağlantı yolu geçtiğimiz gün hizmete açıldı. İmamoğlu'nun açılışını yaptığı yolun toplam 750 metre olduğu öğrenilirken yolun 500 metresini Beykoz Belediyesi'nin yaptığı ortaya çıktı.

Yapımına 18 Ağustos 2021’de başlanan Ümraniye Küçüksu Caddesi - Çamlık TEM bağlantı yolu geçtiğimiz gün hizmete açıldı.Ümraniye, Beykoz ve Üsküdar'da yaşayan yaklaşık 200 bin vatandaş ile transit geçiş yapan sürücülere hizmet verecek hat için gerçekleştirilen açılış törenine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın katıldı.

Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı

YOLUN 500 METRESİNİ BEYKOZ BELEDİYESİ TAMAMLADI

Her fırsatta engellendiğini öne süren İmamoğlu'nun açılışını yaptığı yolun toplam 750 metre olduğu öğrenilirken yolun 500 metresini Beykoz Belediyesi'nin yaptığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana kalan 250 metre yolu ancak tamamlayabilen İBB, sosyal medyada tepki çekti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na verilen tepkilerden bazıları şöyle oldu:

Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı - Resim : 2

Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı - Resim : 3

Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı - Resim : 4

 

Beykoz Belediyesi yaptı, Ekrem İmamoğlu hizmete açtı: Sosyal medyada tepki yağdı ile ilgili etiketler TEM İBB Ümraniye Küçüksu Caddesi çamlık yol çalışması