Beşiktaş'tan İlhan Mansız atağı!

Yardımcılarını güçlü isimlerden oluşturmak isteyen Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, İlhan Mansız'ı getirmenin yollarını arıyor.

Beşiktaş'ta taşlar yerine oturmaya başlıyor. Siyah-Beyazlı yöneticiler özellikle yeni sezonda teknik direktör Şenol Güneş’in yükünü hafifletmek için yardımcılarını güçlü isimlerden oluşturmak istiyorlar.
Edinilen bilgiye göre bu konuyla da bizzat başkan Fikret Orman ilgileniyor.

HaberTürk'ün haberine göre; Başkan Orman’ın öncelikli hedefi, uzun yıllar Real Madrid’de forma giydikten sonra Siyah-Beyazlı takımda da top koşturan Guti. Fikret Orman, Guti ile yaptığı görüşmeler sonrasında prensip anlamasına varınca önemli bir mesafe kaydedilmiş oldu. Ancak Orman bununla da yetinmeyip yine Beşiktaş’ı iyi tanıyan bir ismi daha teknik kadroya katmaya hazırlanıyor.

TAKIMIN AĞABEYİ DE OLACAK

Başkan Fikret Orman’ın, oynadığı dönem de taraftarın çok sevdiği İlhan Mansız’ı da Guti ile beraber göreve getireceği öğrenildi. Guti’yi Güneş’in ilk yardımcısı yapmak isteyen Başkan Orman’ın Mansız’ı da hem takımım ağabeyi konumuna getireceği hem de son aşamaya kalan transferleri izlemesi için görevlendireceği belirtildi.

Beşiktaş'tan İlhan Mansız atağı! ile ilgili etiketler Beşiktaş Fikret Orman ilhan mansız