Beşiktaş'ta yeniden 'feda' dönemi!

Beşiktaş Yönetim Kurulu, haftalık toplantısında yüksek maaş alan futbolcuların sözleşmelerinin revize edilmesi ve tecrübeli futbolcuların kontratlarının uzatılması konularını görüştü.

Beşiktaş Yönetim Kurulu, dün haftalık toplantı için bir araya gelirken, gündemin ana maddesi mali konulardı.

Yıl sonuna kadar yapılacak ödemeleri tamamlamak adına kaynak arayışlarına girişen siyah-beyazlı idarecilerin ilk etapta 100 milyon TL aradığı belirtildi. Toplantıda ocak ayı için şimdiden transfer yapılanması da konuşuldu.

YÜKSEK MAAŞ ALAN FUTBOLCULARLA GÖRÜŞÜLECEK

Mali yönden sürdürülebilir bir yapı adına maliyetleri aşağı çekmeye çalışan başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi, yüksek maaş alan bazı futbolcularla birlikte sözleşmesi sezon sonu bitecek olan isimlerle şimdiden görüşme yapılmasını kararlaştırdı.

Ligin devre arasında gelecek yılı planlayacak olan yönetim, ara transfer döneminde bazı oyuncuları görüşmeye çağıracak.

GÖZLER JEREMAIN LENS'TE

Sözleşmesı 2022'de bitecek olan ve senelik 2.2 milyon euro net maaşı olan Jeremain Lens bu isimlerin başında geliyor.

Siyah-beyazlılardan yıllık 3 milyon euro kazanan Domagoj Vida ile de devre arası sözleşme revize etmek için masaya oturmayı planlayan yönetim, 2 milyon euro maaşla oynayan Oğuzhan Özyakup'u da görüşmeye çağıracak.

Kartal'da bir diğer ana gündem maddesi de sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Burak Yılmaz, Gökhan Gönül ve Caner Erkin. Takımın tecrübeli isimlerinin performansından memnun olan siyah-beyazlı yönetim, bu isimlerle bir yıl daha yola devam etme noktasında görüşme sağlayacak.

Beşiktaş'ta yeniden 'feda' dönemi! ile ilgili etiketler Beşiktaş Spor Ahmet Nur Çebi Jeremain Lens feda
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.