Beşiktaş'ta 5 yıldız derbi sonrası kadro dışı bırakıldı

Beşiktaş'ta yeni başkan Hasan Arat ve yönetimi, Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası flaş bir karar aldı. Yönetim, 5 yıldızın kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Beşiktaş'ta taşlar yerinden oynadı... Kulübün yeni başkanı Hasan Arat ve yönetimi, Fenerbahçe'ye 3-1 mağlup oldukları ve silik bir futbol oynadıkları derbi sonrası flaş bir karara imza attı.

Yönetim, takımdaki 5 yıldızın kadro dışı bırakıldığını açıkladı. İşte yapılan açıklama:

"Futbol A Takımımızdan 5 oyuncumuz kadro dışı bırakılmıştır. Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba; Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ile Jean Onana'nın performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldığını açıklamıştır. Yeni kadro yapılanmasıyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir."

Beşiktaş'ta 5 yıldız derbi sonrası kadro dışı bırakıldı ile ilgili etiketler Beşiktaş Hasan Arat Vincent Aboubakar Valentin Rosier
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Basketbol takımının maçını izledi! Zafer sonrası sevinci kamerada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde A Milli Basketbol Takımının İzlanda’ya karşı 76-75’lik skorla galip geldiği maçı izledi. Son saniye basketiyle gelen zafer sonrası sevinci kameralara yansıyan Erdoğan “Haftada 2 veya 3 gün basketbol oynuyoruz arkadaşlarla…” dedi.