Süper Lig'in 28. hafta maçında Beşiktaş evinde Galatasaray'ı konuk etti.
Beşiktaş taraftarından 121. yıla çok özel koreografi!
Süper Lig'in 28. hafta maçında Beşiktaş evinde Galatasaray'ı konuk etti. Siyah-Beyazlı taraftar ise kulübün kuruluşunun 121. yılı sebebiyle özel koreografi yaptı.
![Beşiktaş taraftarından 121. yıla çok özel koreografi! - Sayfa 1](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/03/03/2-wwvr.jpg)
16
![Beşiktaş taraftarından 121. yıla çok özel koreografi! - Sayfa 2](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/03/03/6-klby.jpg)
Siyah-Beyazlı taraftar ise kulübün kuruluşunun 121. yılı sebebiyle özel koreografi yaptı.
26
![Beşiktaş taraftarından 121. yıla çok özel koreografi! - Sayfa 3](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/03/03/1-0nwq.jpg)
Kapalı tribünde Beşiktaş'ın 1903'ten itibaren kullandığı logolar ve kulüp kurucularının görüntüsünün yer aldığı bir pankart açılırken, kale arkasında ise "Optik Başkan" olarak tanınan eski Beşiktaş tribün liderlerinden Mehmet Işıklar ile "Mühendis Oktay" olarak bilinen Oktay Akdemir'in görseli yer aldı.
36
![Beşiktaş taraftarından 121. yıla çok özel koreografi! - Sayfa 4](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/03/03/5-stsj.jpg)
46