Beşiktaş için milli takımı bıraktı

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, Siyah Beyazlıların yoğun temposu nedeniyle milli takıma ara verdiğini açıkladı.

İstikrarlı performanslıyla geçtiğimiz 3 sezon boyunca Beşiktaş'ın en büyük kozu olmayı başaran Atiba Hutchinson, siyah beyazlı camia için çok önemli bir fedakarlıkta bulunacak. Kanada'da 5 kez yılın futbolcusu seçilen 32 yaşındaki orta saha, Beşiktaş'ın yoğun maç trafiği nedeniyle milli takıma bir süre katılamayacağını açıkladı.

“Kanada’nın Dünya Kupası’na katılma şansını kaybetmesinin ardından özellikle Beşiktaş’ın yoğun maç temposu dolayısı ile şimdilik milli takıma ara verme kararı aldım” diyen Atiba, orta sahadaki partnerleri Gökhan İnler ve Talisca’nın, çok yetenekli olduklarını da söyledi.

Vodafone Arena’ya ilk adımı attığında anlatılamaz bir duygu yaşadığını ifade eden deneyimli oyuncu, kaptanlık için ise “Gurur verici bir deneyimdi” yorumunu yaptı.

Kaynak: Milliyet

Beşiktaş için milli takımı bıraktı ile ilgili etiketler Beşiktaş Atiba Hutchinson
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.