Beşiktaş Çarşı Grubu'ndan deprem bölgesinde fahiş fiyat uygulayan işletmeye baskın!

Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı depremin ardından binlerce vatandaş hayatını kaybederken depremde evi yıkılan birçok vatandaş yardıma ihtiyaç duyar hale geldi. Depremzedelerin zor zamanında vatandaşa elini uzatmak yerine ürünlerinin fiyatını arttıran işletmeler oldu. Beşiktaş Çarşı Grubu, 5 TL'lik bisküviyi 40TL'ye satan ve sosyal medyada büyük tepki gören Demireller dinlenme tesisini bastı.

Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı depremin ardından 10 ilde kapanmaz yaralar açıldı. Binalar yıkılınca binlerce vatandaş enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Deprem sonrası tüm Türkiye tek yürek olup depremden zarar gören vatandaşlara yardım ulaştırmaya ve hayatı onlar için daha kolay hale getirmek için çırpındı. Bunun yanında bu doğal afeti bir fırsat gibi görüp daha fazla para kazanmayı hedefleyenler işletmelerde oldu.

ÇARŞI GRUBU FAHİŞ FİYAT UYGULANAN O İŞLETMEYİ BASTI

Deprem bölgesinde vatandaşın en çok ihtiyacı olduğu gıda ürünlerine bazı işletmelerin zam yaptığı haberleri gelmeye başladı. Niğde- Adana karayolundaki Başmakçı Demireller dinlenme tesisinde de fiyatların artırıldığı iddia edildi. Bir bisküvinin 40 TL'ye satıldığı öne sürülen işletmeyi bir grup taraftar bastı.

Söz konusu görüntülerde Beşiktaş Çarşı grubu üyesi bir grup taraftarın depremin ardından bir bisküviyi 40 TL'ye satması nedeniyle büyük tepki çeken Niğde-Adana karayolundaki Başmakçı Demireller dinlenme tesisini bastığı görülüyor.

 

Beşiktaş Çarşı Grubu'ndan deprem bölgesinde fahiş fiyat uygulayan işletmeye baskın! ile ilgili etiketler Beşiktaş Spor