Beşiktaş ayrılığı resmen açıkladı: Emirhan İlkhan Torino'ya gitti

Beşiktaş, Emirhan İlkhan’ın Torino’ya transfer olduğunu KAP’a bildirdi. Beşiktaş, İtalyan ekibinden 4.5 milyon euro bonservis alacak. Siyah beyazlılar ayrıca bir sonrası satıştan yüzde 15 bay alacak.

Beşiktaş , Genç oyuncusu Emirhan İlkhan için İtayan ekibi Torino ile anlaştığını KAP'a bildirdi. Siyah beyazlı takım yaptığı açıklamada bu transferden 4.5 milyon Euro bonservis ve sonraki satıştan %15 pay alacağını duyurdu.

Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama şöyle:

Profesyonel futbolcumuz Emirhan İlkhan'ın Torino F.C. S.P.A. Kulübü'ne kesin transferi konusunda; 4.500.000 Avro garanti bedel ve oyuncunun Torino F.C. S.P.A. ile sözleşmesi devam ederken bir başka kulübe kesin transferi halinde, net transfer gelirinin %15'inin Şirketimize ödenmesi, şeklinde anlaşma sağlanmıştır.

Beşiktaş ayrılığı resmen açıkladı: Emirhan İlkhan Torino'ya gitti ile ilgili etiketler Beşiktaş Torino Transfer Emirhan İlkhan
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.