Berna Gözbaşı: Zorlama bir penaltıyla maçın seyri değişti

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Kayserispor ile Trabzonspor karşı karşıya geldi. Kadir Has Stadı'ndaki mücadeleyi konuk takım geriye düşmesine rağmen ikinci yarıdaki gollerle 2-1 kazanmayı başardı. Maçtan sonra Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Trabzonspor karşısında alınan mağlubiyeti hakem Ümit Öztürk'ün verdiği kararlara bağladı.

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 2-1 mağlup oldukları Trabzonspor maçı sonrası yaptığı açıklamada hakem Ümit Öztürk'ü eleştirdi.

Maç sonrası konuşan Başkan Gözbaşı, "Moralimiz çok bozuk. Zorlama bir penaltı kararı ile maçın seyri değişti. 3-4 yıldır Trabzonspor maçlarına verilmeyen Ümit Öztürk ne hikmetse bizim maçta görev aldı. Herhalde kendini affettirmeye çalıştı. Bunu bir kaza olarak görüyoruz ama bu adaletsizliğin hesabı sorulmalı" dedi.

"Zorla maç bir yerden bir yere taşınıyor" diyen Başkan Berna Gözbaşı; Trabzonspor için de "Maç kazandık diye boşa havaya girmesinler" cümlesi kurdu.

Berna Gözbaşı: Zorlama bir penaltıyla maçın seyri değişti ile ilgili etiketler Süper Lig Trabzonspor Kayserispor Berna Gözbaşı
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.