Berk Oktay'ın ardından nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy'un da koronavirüs testi pozitif çıktı

Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterini canlandıran oyuncu Berk Oktay (39) geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Oktay'n ardından meslektaşı ve nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy'un da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterini canlandıran güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ikinci kez koronavirüse yakalandı.

Berk Oktay'ın ardından nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy'un da koronavirüs testi pozitif çıktı


tv100'ün haberine göre;Yasak Elma dizisinin Çağatay’ı Berk Oktay ikinci kez koronavirüse yakalanmış, bu nedenle dizinin yeni bölümü yetişmemişti. Berk Oktay dizi çekimlerine ara verip evinde karantinaya girerken bir kötü haber de evlilik hazırlığı yaptığı Yıldız Çağrı Atiksoy'dan geldi.

atv’nin Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun rolüne hayat veren nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy’un koronavirüse yakalanmadığı öğrenilmişti. Ancak güzel oyuncunun da Berk Oktay'ın ardından koronavirüse yakalandığı öğrenildi. 2020 yılının Kasım ayında aynı anda koronavirüsü atlatan çift, böylece yine aynı kaderi yaşamış oldu.

Berk Oktay'ın ardından nişanlısı Yıldız Çağrı Atiksoy'un da koronavirüs testi pozitif çıktı ile ilgili etiketler Yıldız Çağrı Atiksoy Berk Oktay Kuruluş Osman Yasak Elma
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...