Berdan Mardini'den flaş Survivor açıklaması! Kimse beklemiyordu! Survivor hakkında gündem yaratan açıklama!

Survivor 2023 ünlüler takımının en dikkat çeken isimlerinden olan Berdan Mardini adadan ayrılma kararı almıştı. Bedan Mardini’nin ayrılık kararı sonrası açıklaması gündem oldu! İşte detaylar…

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonda da izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Ada macerası sadece 15 gün süren ünlü şarkıcı Berdan Mardini ayrılma kararı almıştı. Survivor 2023’ün ünlüler takımında yer alan Berdan Mardini’nin Dominik dönüşü havalimanında yaptığı açıklama ise gündem oldu.

Survivor macerası kısa süren Beran Mardini yaşadığı bir rahatsızlık sonrasında ayrılma kararı almıştır. Kısa süre önce Türkiye’ye dönen Berdan Mardini’yi havalimanında annesi ve çocukları karşıladı. 15 gün süren ada macerasında yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı.

BERDAN MARDİNİ SURVİVOR’DA 15 GÜNDE 6 KİLO VERDİ!

Berdan Mardini'den flaş Survivor açıklaması! Kimse beklemiyordu! Survivor hakkında gündem yaratan açıklama!

Survivor 2023’ün en dikkat çeken ünlü isimlerinden biri olan Berdan Mardini, 15 gün süren kısa ada macerasını noktaladı. Yurda dönen Berdan Mardini sakallı ve zayıflamış haliyle dikkat çekti. 15 günde 6 kilo verdiğini ifade eden Berdan Mardini, annesinin yemeklerine hasret kaldığını ifade etti.

Survivor 2023’e katılacağı belli olan ilk isimlerden Berdan Mardini, ünlüler takımında yer alıyordu. Son bölümde ise sağlık sorunu yaşayan Berdan Mardini, ödül oyununda tansiyonunun düşmesinin ardından zorlu şartlar altında daha fazla dayanamadı. 2 hafta süren ada macerasını sonlandırdığını ise Acun Ilıcalı açıklamıştı.

BERDAN MARDİNİ’DEN DİKKAT ÇEKEN SURVİVOR AÇIKLAMASI!

Sadece 15 gün süren ada macerasında 6 kilo verdiğini ifade eden Berdan Mardini, ‘’orada kesin yemek veriyorlardır’’ gibi iddiaların gerçek olmadığını ifade etti. Bu tarz söylemlerde bulunanları ‘’yakalarsam öpeceğim’’ şeklinde esprili bir dille belirten Berdan Mardini, 1 – 2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik ifadelerine yer verdi.

15 günde 6 kilo verdiğini aktaran Berdan Mardini, sakallı ve zayıflamış yeni imajı ile dikkat çekti. Survivor hakkında ortaya atılan iddiaların ise yalan olduğunu ve ada şartlarının gerçekten zorlayıcı olduğunu ifade etti. Survivor 2023 heyecanı ise kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmadan ayrılıklar ise sürüyor.

Berdan Mardini'den flaş Survivor açıklaması! Kimse beklemiyordu! Survivor hakkında gündem yaratan açıklama! ile ilgili etiketler