Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş ile yasak aşk mı yaşıyor? Mina Ceran sessizliğini bozdu

2018 yılında oyuncu Bensu Soral ile evlenen 38 yaşındaki iş insanı Hakan Baş’ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemini salladı. Hatta Baş'ın kendisine Göktürk’te bir bahçe dubleksi kiraladığı dedikodularına Mina Ceran cephesinden çok sert yanıt geldi. İşte detaylar...

2018 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş'ın evliliğinde adı yasak aşk iddiasına karışan genç sosyal medya fenomeni Mina Ceran, yaptığı açıklamayla konu ile ilgili suskunluğunu bozdu.

 

Geçtiğimiz günlerde "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen Bensu Soral ile Hakan Baş'ın evlerini ayırdığı iddia edilmişti. Baş'ın, Mina Ceran ile Emirgan'da eğlenirken görülmesinin ardından, iş insanının Ümraniye'de oturan sosyal medya fenomeni için Avrupa Yakası'nda, Göktürk'te aylık kirası 25 bin TL olan lüks bir ev kiraladığı öne sürüldü.

Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş ile yasak aşk mı yaşıyor? Mina Ceran sessizliğini bozdu


 


MİNA'DAN SON NOKTA

İddiaları yalanlayan Mina Ceran, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Son günlerde gündemi meşgul eden tamamen asılsız haberlerin karşısında sessizliğimi koruma sebebim; ilgili haberlerde bahsi geçen diğer şahıslara ve kendime olan saygımdandır" dedi.

Ceran, sözlerine; "Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı diğer şahıslar zaten yaptılar... Ancak özellikle dün ve bugün çıkan bazı haberler konuyu çok farklı boyutlara taşımış olup, şahsım tarafından müdahaleyi gerektirecek konuma getirmiştir. Ayakları üzerinde duran genç bir kadın olarak, kendi emeğimle yerleştirdiğim ve kardeşimle beraber yaşadığım evim için yapılan yakıştırmaları üzülerek takip ettim. Genç bir kadının kendi parasını kazanıp, kendi evine kimseden destek görmeden yerleşmesini kabul etmek bu kadar mı zor?" şeklinde devam etti.

Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş ile yasak aşk mı yaşıyor? Mina Ceran sessizliğini bozdu

 

 

Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş ile yasak aşk mı yaşıyor? Mina Ceran sessizliğini bozdu ile ilgili etiketler Bensu Soral Hakan Baş Sosyal Medya Mina Ceran
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.