Benjamin Mendy için bir tecavüz suçlaması daha! toplam sayı 7'ye yükseldi

Manchester City'nin Fransız sol beki Mendy'ye yöneltilen tecavüz suçlamalarına yenisi eklendi. Fransız oyuncunun 24 Ocak'ta hakim karşısına çıkması beklenirken, Liverpool'da cezaevinde tutulan oyuncu için toplam suçlama sayısı 7'ye yükseldi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Son dönemde tecavüz davalarıyla gündemde olan Manchester City'nin yıldızı Benjamin Mendy için bir suçlama daha geldi. Son çıkan suçlamanın ardından Fransız oyuncuya açılan tecavüz davalarının sayısı 7'ye yükseldi.

Manchester City'nin Fransız sol beki Benjamin Mendy hakkında bir tecavüz suçlaması daha çıktı. Liverpool'da bir hapishanede tutulan ve 24 Ocak 2022'de hakim karşısına çıkması beklenen oyuncu için yöneltilen suçlamalar böylece toplamda 7 tecavüz ve bir cinsel saldırı oldu.

Mendy'ye yöneltilen suçlamaların, 16 yaş üstü dört kişiyle ilgili olduğu aktarıldı. Öte yandan 40 yaşındaki müşterek sanık Louis Saha Matturie, altı tecavüz ve bir cinsel saldırı suçuyla suçlanıyor. Aleyhindeki suçlamaların, 16 yaşın üzerindeki dört şikayetçiyle ilgili ve Mart 2021 ile Ağustos 2021 arasında gerçekleştiği iddia ediliyor.

Fransız oyuncu Mendy ekim ayında bir kadına üç kez tecavüz etmekle suçlandı. 27 yaşındaki oyuncu iddiaya göre, Ağustos ayında polisten kefaletle çıkarken ikinci bir kadına tecavüz etti. Fransız oyuncu ayrıca Ocak 2021'in başlarında cinsel saldırı ile suçlanıyor. Mendy, geçen ay iki tecavüz suçlamasıyla daha suçlandı.

Manchester City, Fransız sol bek Mendy ile olan sözleşmesini soruşturma sonuçlanana kadar askıya alındığını açıklamıştı.

Benjamin Mendy için bir tecavüz suçlaması daha! toplam sayı 7'ye yükseldi ile ilgili etiketler Manchester City Tecavüz cinsel saldırı benjamin mendy suçlama
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...