Ben Arfa 1 yıldır paf takımda...

PSG'den ayrılmayı reddeden ve yaklaşık bir yıldır maçlara çıkmayan Ben Arfa ile sezon başında Sportif Direktör Patrick Kluivert'ın konuştuğu ve Fransız futbolcuya ''Kulüpten ayrılmalısın, teknik direktör seni takımda istemiyor. Sana kulüp bile bulduk, Fenerbahçe'ye gitmelisin'' dediği kaydedildi.

31 yaşındaki futbolcunun Kluivert ile yaptığı konuşmanın ardından Fenerbahçe'yi reddettiği ve bunun üzerine paf takıma gönderildiği iddia edildi.

GERMAIN: ''BEN ARFA İLE DAHA İYİ TAKIM OLURUZ''

Öte yandan Marsilya'nın forvet oyuncusu Valere Germain, eski takım arkadaşı Hatem Ben Arfa hakkında övgü dolu sözler kullanırken Fransız futbolcuyu Marsilya'da görmek istediğini belirtti. Germain, ''Nice takımında beraber oynadık. Çok güler yüzlü, kimseyi rahatsız etmez, takıma liderlik eder. Maçı nasıl kazandıracağını çok iyi biliyor, büyük bir oyuncu. Hatem ile daha iyi bir takım oluruz'' şeklinde konuştu.

Yaz transfer döneminde bonservisi elinde bulunacak Hatem Ben Arfa ile Fenerbahçe ve Marsilya'nın dışında Leicester City, Nice ve Çin takımlarının ilgilendiği biliniyor.

Ben Arfa 1 yıldır paf takımda... ile ilgili etiketler PSG Ben Arfa