Belhanda'nın bonservisi belli oldu!

Crystal Palace'ın da talip olduğu Younes Belhanda için Galatasaray 10 milyon Euro'luk değer biçti.

Sarı kırmızılı yönetim geçen sene ödediği bonservis rakamının altında bir değere satmayı planlamıyor. Faslı yıldızın önceliği ise Galatasaray'da kalmak.

Sabah'ın haberine göre; Galatasaray'ın Dinamo Kiev'den 8 milyon euro bonservis karşılığında satın aldığı Younes Belhanda için şampiyonluk sonrasında 500 bin euro da bonus ödemişti. Sarı-kırmızılı yönetim 8.5 milyon euro yatırım yapılan Faslı oyuncuya 10 milyon euro değer biçti. İngiliz ekibi Crystal Palace'ın gündeminde olan Belhanda için Galatasaray, 10 milyon euronun altında gelecek tekliflere kapısını kapattı. Faslı yıldızın önceliği ise Galatasaray'da kalmak. Sarı kırmızılı takımda kazandığı 3 milyon 350 bin euro garanti ücretten memnun olan Belhanda, "Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum" diyerek Çin ve Katar alternatiflerini gündeminden çıkarmıştı.

Belhanda'nın bonservisi belli oldu! ile ilgili etiketler Belhanda Galatasaray
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.