Belhanda'dan '10 numara' açıklama!

Galatasaray'ın yıldız orta sahası Belhanda'dan iç açıcı açıklamalar geldi. Bir aralar sarı-kırmızılı ekip ile sorunlar yaşayan Faslı yıldız “10 numara benim için herhangi bir numaraydı. Ama Galatasaray için bu formanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim." ifadelerini kullandı.

Younes Belhanda Galatasaray mobil uygulamasında soruları yanıtladı. Galatasaray’a imza attığı ilk günü hiçbir zaman unutmayacağını belirten tecrübeli futbolcu, “Havalimanına geldiğimde böyle bir karşılamaya hazır değildim. Gerçekten çok fazla taraftar vardı. Galatasaray ile yollarım bir gün ayrılsa bile bunu asla unutmayacağım” dedi.

GALATASARAY İÇİN...

Giydiği formanın değerini sarı-kırmızılı kulüpte anladığını vurgulayan Belhanda, “10 numara benim için daha önce herhangi bir numaraydı. Ama Galatasaray için bu formanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Bu sene de olabileceğim en iyi 10 numara olabilmek için kendimi çalışmaya adadım” ifadelerini kullandı.

 "EN RAHAT ETTİĞİM SİSTEM"

Takımda en çok rahat ettiği sistemi de anlatan Faslı oyuncu, “İki 8 numaralı orta saha sisteminde oynayınca kendimi daha iyi hissediyorum. Allah’ın izniyle sakatlıklardan çabuk dönebiliyorum. Örneğin üç hafta sürmesi beklenen bir sakatlığım vardı, bir haftada sahalara döndüm” değerlendirmesinde bulundu.

"ARDA BENİM ABİM GİBİ"

Arda Turan’a da ayrı bir parantez açan sarı-kırmızılı futbolcu, “Arda’yı çok seviyorum benim abim gibi. Tavsiyeler verir, hep neşelidir. Kaptana hep ihtiyacımız var. Küçük bir kelimeyle bile size özgüven aşılar. Elinden gelenin en iyisini yapacaksın der. Sonuna kadar birlikteyiz” diye konuştu.

"RONALDO VE MESSİ UMRUNDA BİLE DEĞİL"

Belhanda, oğlu Muhammed’in en büyük Galatasaray taraftarı olduğunu da sözlerine ekleyerek, "Oğlum Muhammed uyanır uyanmaz evde Galatasaray marşlarının çalınmasını istiyor, o en büyük Galatasaray taraftarı. Ronaldo ve Messi umrunda bile değil, sadece Galatasaray'ı biliyor. Oğlum Muhammed’in ileride Galatasaray forması giymesini istiyorum." dedi.

Belhanda'dan '10 numara' açıklama! ile ilgili etiketler Galatasaray Belhanda Süper Lig
GÜNÜN VİDEOSU

Kahramanmaraş'ta ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı.