Belediye başkanı adeta isyan etti: Herkes ilk önce benim kulağımı çınlatıyor

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçenin bağlı bulunduğu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne isyan etti. Büyükşehir Belediyesi'nin kazdığı çukurlara tepki gösteren Yüksel, "TESKİ bir patlak kazısı yapmış, bu şekilde bırakıp gitmiş. Şimdi buraya arabası düşen herkes ilk önce benim kulağımı çınlatıyor. Vallahi de billahi de bunlar benim işim değil" dedi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Büyükşehir Belediyesi'nin kazı yaptığı yeri göstererek, "Şimdi buraya arabası düşen herkes ilk önce benim kulağımı çınlatıyor. "Vallahi de billahi de bunlar benim işim değil. Eğer ki, bu şehirde bir çukura düşüyorsanız, bilin ki TESKİ yüzünden düşüyorsunuzdur." ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yeni asfaltladıkları yolun Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekiplerince kazıldığını belirterek, tepki gösterdi.

"İLK ÖNCE BENİM KULAĞIMI ÇINLATIYORLAR"

Yüksel, yaptığı açıklamada, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğünün ilçedeki çalışmalarının ardından yollarda gerekli onarımı yapmadığını öne sürdü.

Yüksel, "TESKİ bir patlak kazısı yapmış, bu şekilde bırakıp gitmiş. Şimdi buraya arabası düşen herkes ilk önce benim kulağımı çınlatıyor. Vallahi de billahi de bunlar benim işim değil. Eğer ki, bu şehirde bir çukura düşüyorsanız, bilin ki TESKİ yüzünden düşüyorsunuzdur." dedi.

"ZORUNUZA GİTMESİN"

TESKİ yöneticilerine seslenen Yüksel, "Ne hikmetse bu patlaklar tam da yolun ortasında oluyor. Yani sizin tam çukurun içerisinde düşeceğiniz yerde oluyor. Zorunuza gitmesin, gerçekten ihanet ediyorsunuz. Her geçen buraya giriyor. Ya iki kürek malzeme atmak zor mu geliyor?" ifadelerini kullandı.

Yüksel, Tekirdağ'da su borusunun patlaması dolayısıyla asfaltlanan yolun bozulması sonrası tepkisini daha önce de çektiği videoyu sosyal medya hesabından yayımlayarak göstermişti.

Belediye başkanı adeta isyan etti: Herkes ilk önce benim kulağımı çınlatıyor ile ilgili etiketler Tekirdağ Süleymanpaşa cüneyt yüksel kazı asfalt