Belçika'daki PKK terörünün arkasından gizli servis elemanı Terryn çıktı...

Belçika’da gurbetçilerimize saldıran terör lobisinin arkasından gizli servis elemanı Peter Terryn çıktı.

Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel'in haberine göre; Avrupa, terör örgütü PKK'ya destekte sınır tanımadı. Hem silah hem eleman desteği sağladı. Sığınma ve siyaset yapma hakkı tanıdı. Belçika ise hainlere resmen kucak açtı. Teröristbaşı Öcalan'ın paçavralarının bulunduğu otobüs, Belçika sokaklarında cirit attı. Terör otobüsü, Anvers kentine girip Türk mahallesine direksiyonu kırdı. PKK destekçileri, terör örgütü lehine slogan atıp Türkler'i hedef aldı.

TAKVİM bu kanlı planın arkasındaki ismi ortaya çıkardı. Söz konusu şahıs PKK destekçisi, Belçikalı anarşist Peter Terryn adlı bir derin adamdı. Terryn, otobüste bizzat yer aldı. İşte o hain, Türkler'e saldırdıktan sonra terör örgütünün paçavrasının önüne geçip soruları cevapladı.

m2

YALANDA SINIR TANIMADI

Belçikalı hain, "Otobüsten sopalar ve kesici aletler çıktı. Bunlar araçta ne arıyordu?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Türkler bize saldırdı. Biz de kendimizi savunmak zorunda kaldık." Bu yalan, duyan herkesi çıldırtırken, Peter'in destekçisi ise belediye başkanı çıktı.

m1

Anvers Belediye Başkanı Bart De Wever'in, Peter'e izin verdiği anlaşıldı. Belçika Gizli Servisi üyesi olan Peter'in ülkesinden aldığı destek böylece kanıtlandı. Yine kendisi Rojova Kültür Merkezi gönüllü üyesi olarak çalışmaktaydı... Bu yer ise terör örgütü PKK/YPG'ye Avrupa'dan eleman sağlayan bir yapıydı. Hain Peter ayrıca hayvan düşmanıydı. Zira kendisi Facebook üzerinden "Kedileri öldürelim" kampanyası başlattı. Sokaktaki kedileri toplayıp nehre attı.

TATSIZ OLAYLARMIŞ!

Belçika'nın Anvers kenti Belediye Başkanı Bart De Wever, terör örgütüne izin verip provokasyonun önünü açtı. Ancak bu onun ilk icraatlarından değildi. Zira kendisi daha önce de buna benzer etkinliklere izin vermişti. Gurbetçilerimiz, teröristlerin saldırısı sonrası Bart De Wever'e tepki gösterdi. Bunun üzerine Wever hiçbir şey olmamış gibi geri adım attı. "Geçtiğimiz günlerde yaşanan tatsız olaylardan üzüntü duyuyorum, olaylar esnasında, Kanada'da olduğum için müdahale edemedim" dedi.
.

Belçika'daki PKK terörünün arkasından gizli servis elemanı Terryn çıktı... ile ilgili etiketler Belçika PKK Saldırı peter terryn
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.