"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski avukatı Faik Işık, kendisini yurt dışına para kaçırmakla itham eden yazar Edip Yüksel'e sosyal medya hesabından çok sert cevap verdi. Sözlerine "Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi" diye başlayan Işık'ın Yüksel'in iftiralarına cevabı "Tayyip diye başlayan her suçlamaya sazan olarak atlayan politika dürzüleri, hiçbir kamu bankasında hesabım, kredi kartım, kullandığım kredi yok" oldu...

ABD'nin Arizona Eyaleti'nde yaşayan 80'lerin popüler İslamcı yazarı, Adnan Oktar için de “o benim öğrencimdi” diyen Edip Yüksel, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın eski avukatı Faik Işık'ı yüz milyonlarca dolar çalmakla suçladı. Faik Işık'ın bu iftiralara cevabı çok sert oldu.

Edip Yüksel kişisel Twitter hesabından, "az önce güvenilir bir kaynaktan öğrendim. Faik Işık, Remzi Gür ve Maksut Serim adındaki proxyler Tayyip adına dışarıya yüz milyonlarca dolar çalmışlar. En son Halkbank soygunu hakkında muhtemelen bir bildikleri vardır" iftirasını attı.

"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi"

Halkbank sitesinde dün gece teknik bir arıza nedeniyle dolar 3,72'yi, avro ise 4,32'yi göstermişti. Halkbank'ın sitesine gece yarısı erişim sağlanamazken, müşteri hizmetleri numaralarından da görüşme yapılamamıştı.

Faik Işık, bu olayı kendisine bağlayan Yüksel'in bu iddialarına karşı kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Işık, Yüksel'e "behey Allah ve ayet satıcısı, din pezevengi. Tayyip diye başlayan her suçlamaya sazan olarak atlayan politika dürzüleri, hiçbir kamu bankasında hesabım, kredi kartım, kullandığım kredi yok" diyerek tepki gösterdi. Yüksel söz konusu iddialarının bulunduğu tweeti silerken Şık, "uydurursun andavallar beğenir, küçük çocuklara da sarkıntılık ettiğinin şahidi var. Güvenilir kaynağın da senin gibi tacizci mi" ifadelerinde bulundu.

"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi" - Resim : 2

"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi" - Resim : 3

"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi" - Resim : 4

"Behey Allah ve ayet satıcısı din pezevengi" ile ilgili etiketler Halkbank faik ışık edip yüksel
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.