Bebeğini ve eşini kolonyayla yakan adamın akılalmaz ifadesi!

İzmir'in Menderes ilçesinde, yaşanan tartışmada karısını ve 1,5 yaşındaki bebeğinin üzerlerine kolonya dökerek yaktığı suçlamasıyla tutuklanan şüphelinin ilk ifadesi ortaya çıktı. Olayın şüphelisi Veysi E.'nin ifadesinde, "Nasıl oldu bilmiyorum. Olayın nasıl meydana geldiğini hatırlamıyorum" dediği öğrenildi. Şahsın, daha önce de bir suç makinesi olduğu ve kısa süre önce cezaevinden pandemi sebebiyle şartlı tahliye olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre olay, 31 Ağustos günü saat 15.00 sıralarında İzmir'in Menderes ilçesine bağlı Kemalpaşa Mahallesi'nde meydana geldi.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN, DARP ETTİ, ALIKOYDU, BEBEĞİYLE BERABER YAKTI

İddiaya göre, Veysi E., eşi Fatma E. (21), çalıştığı süpermarketten öğle yemeğine eve gelmeyince kıskançlık krizine girdi.

Bebeğini ve eşini kolonyayla yakan adamın akılalmaz ifadesi!

Eşinin çalıştığı süpermarkete giden Veysi E., eşi Fatma E.'yi darp ederek eve getirdi.

Evde eşini darp etmeye devam eden saldırgan, Fatma E. ve 1,5 yaşındaki bebekleri Ömer E.'nin üzerine kolonya döküp, anne ve bebeğini ateşe verdi.

VÜCUTLARINDA AĞIR YANIKLAR MEYDANA GELDİ

Talihsiz kadının ve bebeğin çığlıklarını duyan komşuları durumu polis ve sağlık ekiplerine ihbar ederken, vücutlarında ağır yanıklar meydana gelen anne ve bebeği, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

ÖNCE YALAN SÖYLEDİ, SONRA İTİRAF ETTİ

Eşi tarafından kolonya dökülerek yakılan Fatma E., polis ekiplerine hastanede verdiği ilk ifadesinde olayın yanlışlıkla olduğunu söyledi. Hayati tehlikeyi atlatan ancak hastanede tedavisi süren Fatma E., daha sonra ilk ifadeyi tehdit altında olduğu için korkarak verdiğini, kendisini ve bebeğini kocasının kolonya dökerek yaktığını söylediği öğrenildi.

İÇİ BOŞ İFADELERLE KENDİNİ AKLAMAYA ÇALIŞTI

Öte yandan polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Veysi E.'nin emniyetteki ifadesinde "Nasıl oldu bilmiyorum. Olayın nasıl meydana geldiğini hatırlamıyorum" dediği öğrenildi.

TUTUKLANDI

Eşini daha önce de kıskandığı için darp ettiği ileri sürülen Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

SUÇ MAKİNESİ, PANDEMİ SEBEBİYLE ŞARTLI TAHLİYE EDİLMİŞ

Ayrıca Veysi E.'nin yaralama, hırsızlık, uyuşturucu bulundurmak gibi birçok suçtan tutulduğu cezaevinden, yaklaşık 4 ay önce pandemi nedeniyle şartlı tahliye edildiği öğrenildi.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Bebeğini ve eşini kolonyayla yakan adamın akılalmaz ifadesi! ile ilgili etiketler katil baba İzmir Menderes ifade kolonya canavar yaktı tutuklandı

Sitene Ekle