Battal İlgezdi, kendisini eleştiren vatandaşa küfür etti! İşte tepki çeken o anlar...

CHP’den yeniden aday gösterilmediği için istifa eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, kendisini eleştiren kişiye bağırıp küfür etti. O anlar sosyal medyada büyük tepki topladı.

CHP’den yeniden aday gösterilmediği için istifa eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi dün Ataşehir'deki bir toplantıda konuşma gerçekleştirdi.

Salonda İlgezdi'nin yerine aday gösterilen Onursal Adıgüzel de bulunuyordu.

İlgezdi, "Onursal başkan sen de gel yanıma" diyerek Onursal Adıgüzel'i sahneye çağırdı.

VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ

Adıgüzel sahneye çıkarken salondan bir vatandaş "Diğer belediye başkan adayları yok mu?" diye sordu. İlgezdi karşılık olarak "Varsa buyursun gelsinler, halka açık toplantı, herkes buraya davetli" dedi.

SUÇLAMALARI DUYAN İLGEZDİ ÖFKELENDİ

Vatandaş konuşmasına İlgezdi'ye "Peşkeş çekiyorsunuz, haksız yere mağdur ediyorsunuz" gibi suçlamalar yönelterek devam etti.

Bu sözleri duyunca öfkesine hakim olamayan İlgezdi, "Sana kaç para verdiler lan? Hadsiz adam. Kim kime peşkeş çekti? Kim peşkeş çekiyorsa o ş....sizdir, seni buraya getiren de ş..efsizdir. Ahlaksız adam, hadsiz adam, haddini bil. Ş....siz, sen kimsin lan? Hadsiz herif. Seni kimin gönderdiğini biliyorum" diye konuştu.

Bu sıralarda İlgezdi mikrofonu yuvasından söküp eline alırken salonda yuhalamaların ve alkışların yükseldiği duyuldu.

Battal İlgezdi, kendisini eleştiren vatandaşa küfür etti! İşte tepki çeken o anlar... ile ilgili etiketler Battal İlgezdi CHP Ataşehir

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.