Bilecik'te Başkan Semih Şahin çalışan kadınları ziyaret etti

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde rölyef kurslarına iştirak eden kadınlara ziyarette bulundu.

Kadınlara çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Şahin, kursiyerlerin talep ve görüşlerini dinledi. Bilecik Belediyesi olarak her zaman kadınların yanında yer aldıklarını kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin, "Kültür ve Kongre Merkezi’nde rölyef kurslarında el emeği göz nuru eserleri üreten kadınlarımızla bir araya geldik, çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bilecik Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın yanında yer aldığımızı ifade ettik. Buradaki kadınlarımız gerçekten çok güzel ürünler ortaya koyuyor. Gerçekleştirilen kurslar ile kadınlarımız hem sosyal hayata daha çok girmiş oluyor hem de aile ekonomilerine katkıda bulunacak ürünler yapıyorlar. Eğitmenlerimiz ve bütün katılımcılara teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Kursiyerler de Belediye Başkanı Semih Şahin’e ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Bilecik'te Başkan Semih Şahin çalışan kadınları ziyaret etti ile ilgili etiketler Bilecik
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.