Başakşehir, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı açılışına hazırlanıyor

Başakşehir Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Parkı'nda sona gelindi. Merkezin açılışı için gün saydıklarını ifade eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Tam donanımlı merkezimizde gençlerimiz başımıza icat çıkaracak. Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerini yetiştireceğimiz Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruyoruz. Bu konuda gençlerimize çok güveniyorum. Türkiye’nin yüksek teknoloji kabiliyetine güç katacaklar” dedi. İşte detaylar...

Başakşehir, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı açılışına hazırlanıyor.

Başakşehir, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı açılışına hazırlanıyor

Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin de olacağı merkez hakkında bilgi veren Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar ağabeyimizin ismini yaşatacağımız Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı’mızda sona geldik. Tam donanımlı merkezimizde gençlerimiz başımıza icat çıkaracak. Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerini yetiştireceğimiz Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruyoruz. Bu konuda gençlerimize çok güveniyorum. Türkiye’nin yüksek teknoloji kabiliyetine güç katacaklar” şeklinde konuştu.

Merkez hakkında bilgi veren Başkan Kartoğlu, “Vakit geçirmekten keyif alacağınız bir merkez yapmak için çok emek verdik. Hayat dolu merkezimizde, sağlıklı yaşamın kapılarını birlikte açacağımız beş kulvarlı yüzme havuzumuz, çok amaçlı iki kapalı spor salonumuz, halı sahamız ve fitness salonlarımız bulunuyor. 8 - 14 yaş arası çocuk ve gençlerimizin okul harici zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceği bilgi evimiz de yer alıyor. Annelerimizin çocuklarıyla birlikte hoş vakit geçireceği Anne Çocuk Sınıfımız da var. Ayrıca merkezimizde komşularımın kişisel gelişimine katkı sağlayacağımız meslek kurslarımız da hizmet verecek” diye konuştu.

Başakşehir, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı açılışına hazırlanıyor ile ilgili etiketler Başakşehir Özdemir Bayraktar
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.