Barış Pınarı bölgesine saldırı girişimindeki 4 PKK'lı öldürüldü!

Komandolarımız, Suriye'nin kuzeyindeki teröristlere etkili şekilde karşılık vermeye devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, "Dün bölgede 7 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getiren Komandolarımız, bugün de Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getirdi." dedi.

Milli Savunma Bakanlığı'nın yaptığı açıklamaya göre Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li terörist öldürüldü. 

DÜN DE BÖLGEDE 7 TERÖRİST ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

MSB'den yapılan açıklama şöyle, "Komandolarımız, Suriye'nin kuzeyindeki teröristlere etkili şekilde karşılık vermeye devam ediyor. Dün bölgede 7 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getiren Komandolarımız, bugün de Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hâle getirdi."

Barış Pınarı bölgesine saldırı girişimindeki 4 PKK'lı öldürüldü! ile ilgili etiketler Barış Pınarı Harekatı terörist PKK YPG msb
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.