Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Yavuz Sultan Selim Rolü İçin Geliyor! Ünlü İsim Açıklandı

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisinde artık Memlüklüler ile savaş başlıyor. Dizinin son bölümünde Oruç Reis'in Emir Karabay ile mücadelesi ekrana geldi. Tarihte de Memlük Savaşıyla birlikte Osmanlı Sultanı Yavuz Sultan Selim Oluyor. İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Sultan Selim'i oynaycak ünlü isim...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 20. bölümüyle ekrana geliyor. Yavuz Sultan Selim rolü için de ünlü isimle görüşmeler neticelendi. Son bölümde Oruç Reis ile Memlük Emiri Emir Karabay arasında başlayan mücadele savaşa dönüştü.

Yavuz Sultan Selim'in Osmanlı Tahtına çıktığı ve tarihte Memlüklüler Devletini ortadan kaldırması biliniyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin izleyenleri ise dizi başladığı günden bu yana bu tarihi değişimi bekliyorlardı.

Kenan Imirzalioglu - IMDb

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Yavuz Sultan Selim rolünü oynayacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda oyuncu Fatih Sultan Mehmet dizisinde Fatih'i canlandırmıştı.

TRT 1 dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda senaryo değişiyor, bir dönem kapanıyor. Tarihle birlikte hareket eden dizinin ilerleyen bölümlerinde Sultan Selim Han karakterinin diziye girmesi bekelniyor. Ancak İmirzalıoğlu'ndan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Yavuz Sultan Selim Rolü İçin Geliyor! Ünlü İsim Açıklandı ile ilgili etiketler Kenan İmirzalıoğlu barbaroslar akdenizin kılıcı
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.