Barajlardaki son durum bundan daha iyi aktarılamazdı

İstanbul barajlarındaki son durumu aktarmak için Arnavutköy'deki Sazlıbosna Barajı'na giden Haber Global ekibi balçığa saplandı. Gazetecileri saplandıkları yerden itfaiye ekipleri kurtardı.

İSKİ verilerine göre, sonbahar ve kış aylarında yeterli yağış alamaması nedeniyle İstanbul barajlarının doluluk oranı yüzde 19.79'a kadar geriledi.

İstanbul barajlarındaki durumu haber yapmak için Arnavutköy'deki Sazlıbosna Barajı'na giden Haber Global ekibi, çekilen sular nedeniyle balçığa dönen zemine saplandı.

Barajlardaki son durum bundan daha iyi aktarılamazdı

MURAT ONGUN PAYLAŞTI

Habercilerin başına gelenleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından duyurdu.

Ongun paylaşımında şunları kaydetti:

"Barajlardaki doluluk oranını haber yapmak için Sazlıbosna Baraj yatağına giren Haber Global ekibini saplandıkları balçıktan İstanbul İtfaiyesi kurtardı. Habercileri ve meraklı vatandaşları, bilgi vermeden bu riskli alanlara girmemeleri konusunda uyarırız."

 

Barajlardaki son durum bundan daha iyi aktarılamazdı ile ilgili etiketler İstanbul Baraj Haber Global balçık

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.