Banu Alkan'ın herkesten sakladığı gerçek yaşı ortaya çıktı!

Ses sanatçısı Onur Akay, son günlerde 'Dünya Güzellerim' programı ile adından söz ettiren Banu Alkan hakkında flaş bir gerçeği ortaya çıkardı.

Onur Akay, geçtiğimiz sezon Survivor’da yarışırken 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül’ün, gerçek yaşını bir fotoğrafla ortaya çıkarmıştı. Akay, şimdi de Banu Alkan'ın yaşı ile ilgili ilginç bir paylaşımda bulundu

'Afrodit' lakaplı Banu Alkan'ın yaş tartışmasına son noktayı koyan Onur Akay, instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:
"Dünya Güzellerim isimli programda Bülent Ersoy, Banu Alkan’ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan’la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan’dan sadece bir yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor."

Bu paylaşımla birlikte Banu Alkan’ın 1 Nisan 1958 doğumlu olduğu kesinleşti.

rtyerteryeryt

Banu Alkan'ın herkesten sakladığı gerçek yaşı ortaya çıktı! ile ilgili etiketler Banu Alkan onur akaya gerçek yaşı ortaya çıktı 60 yaşında
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.