Banu Alkan, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Seray Sever'i buluşturan "Dünya Güzellerim Tatilde" çok yakında başlıyor...

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan'ın, sunucu Seray Sever'in eşliğinde yepyeni bir programda buluşacağı "Dünya Güzellerim Tatilde" programı çok yakında başlıyor!

Bu programda, bu dört ikonik sanatçı dünyayı gezecek, farklı kültürleri keşfedecek ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Geçmişte "Dünya Güzellerim" adıyla birlikte bir programda yer alan bu divalar, bu kez tatil modunda yepyeni maceralara atılacak.

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE İÇERİĞİNDE NE VAR?

Egzotik destinasyonlar: Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Seray Sever, dünyanın en güzel köşelerini ziyaret edecekler. Her bölümde farklı bir destinasyona gidecekler ve izleyicilere bu yerlerin kültürü, mutfağı ve doğal güzellikleri hakkında bilgiler verecekler.

Eğlenceli ve samimi sohbetler: Bu dört divanın arasindaki samimi dostluk ve keyifli sohbetler programın en önemli çekiciliklerinden biri olacak. Geçmişten günümüze birçok konuya değinecekler ve izleyicileri gülümsetmeyi başaracaklar.

Göz alıcı şovlar: Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, her bölümde muhteşem sahne şovlarıyla izleyicileri büyüleyecekler. En sevilen şarkılarını seslendirecek ve unutulmaz performanslar sergileyecekler.

Yerel lezzetler: Seyahat ettikleri destinasyonlarda yöresel lezzetleri denemeyi de ihmal etmeyecekler. Farklı mutfak kültürlerini keşfedecek ve izleyicilere gurme tavsiyelerinde bulunacaklar.

"Dünya Güzellerim Tatilde" programı, eğlence, seyahat, kültür ve müziği seven herkes için ideal bir program olacak. Bu programı kaçırmamak için takipte kalın!

Programın yayın tarihi ve kanalıyla ilgili bilgiler henüz netleşmedi. Ancak en yakın zamanda resmi kaynaklardan duyurulacağını tahmin ediyorum.

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE TANITIMI YAYINLANDI

Banu Alkan, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Seray Sever'i buluşturan "Dünya Güzellerim Tatilde" çok yakında başlıyor... ile ilgili etiketler Show TV Dünya Güzellerim Tatilde Banu Alkan
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.