Bankalar kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri!

Bankalar kaçta kapanıyor? Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altın alması ile birçok kişi hayatını kaybetti. Virüsün Türkiye'de de görülmesi sağlık önlemlerinin arttırılmasına sebep oldu. Vatandaşlar bankaların kaçta açılıp kaçta kapandığını merakla arama motorlarından araştırmayı sürdürmektedir. Peki, Bankalar kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri! Detaylar haberimizde...

Bankalar kaçta kapanıyor? COVID-19 salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. Birçok kişinin ölümüne sebep olan salgın Türkiye'de 1.403 kişinin ölümüne sebep oldu.Birçok iş yeri geçici bir süreliğine faaliyeti durdurmuş bulunmaktadır. Bankada işi olan çoğu kişi bankaların çalışma saatlerini merakla araştırmayı sürdürmektedir. Peki, Bankalar kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri! Detaylar haberimizde...

BANKALAR BUGÜN AÇIK MI?

Bankalar, yeni tip koronavirüs (covid-19) salgınına karşı birçok tedbiri alarak çalışma saatlerini yeniden düzenledi. Bankaların bir kısmı mesai saatlerini 12.00-17.00 aralığına çekti.

Bankaların bir kısmı Türkiye Bankalar Birliği’nin önerisini baz alarak mesai saatlerini 12.00-17.00 aralığına çekerken, bazı bankalar da 09.00-17.00 saatleri arasında müşteri kabul edeceğini duyurdu.

HALKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Halkbank, müşterilerinin sağlığını ön planda tutarak bankacılık işlemlerini şubelere gitmeden, mobil, internet şubesi, Bank24'ler ve Halkbank Dialog kanallarından 7/24 kolaylıkla gerçekleştirebileceğini duyurdu. Halkbank, şubelerden 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

ING ÇALIŞMA SAATLERİ
Şubeler geçici bir süre için sizlere 12:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

DENİZBANK ÇALIŞMA SAATLERİ
Şubeler 12:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor.

GARANTİ ÇALIŞMA SAATLERİ
23 Mart itibarıyla 12.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermeye başlayan banka, müşterilerinin finansal işlemlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi için yeni bir değerlendirmeye kadar ATM'lerden günlük para çekme limitlerini en yüksek tutar olarak 5 bin liraya çıkarttı.

 

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.