Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşti! Bu hafta yeni bir sayfa açmanın tam zamanı!

24 Şubat Pazartesi gününe Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkisi ile başladık. Bu hafta eski konuları kapatıp artık yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, Yeni Ay etkisinden en çok hangi burçların etkileneceğini anlattı.

Haftanın ilk gününe Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkisi ile başlıyoruz. Bu hafta eski konuları kapatıp artık yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. Bunun için hazırlık yapmaya başlayabiliriz.

Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkisinden en çok Balık, Başak, İkizler ve Yay burcu etkilenecek.

Özellikle 26 Şubat Çarşamba ve 27 Şubat Perşembe günleri enerjimiz çok yüksek olabilir ve bu yüzden önemli girişimlerde bulunabiliriz. Ancak yeni kararler verirken risk almamamız gerekiyor.

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşti! Bu hafta yeni bir sayfa açmanın tam zamanı! ile ilgili etiketler 26 Şubat 27 Şubat balık yeni ay başak ikizler yay oğlak koç boğa akrep
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.