Bakırköy'de Dr. Sadi Konuk Hastanesi önünde silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var...

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi önünde silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı.

Olay, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi önünde saat 01.30 sırlarında meydana geldi.

İddiaya göre, Avcılar’da meydana gelen kavgada yaralan şahıs Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi’ne getirildi. Bunun üzerine kavgada husumetli olan diğer taraf, yaralı olarak hastaneye kaldırılan şahsa ve yakınlarına hastane önünde silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

SALDIRIDA1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Silahlı saldırıda 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı. Saldırıda bacağından yaralan kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Diğer yaralının tedavisinin devam ettiği belirtildi.

 

SİVİL ÖZEL HAREKAT POLİSLERİ PÜSKÜRTTÜ

Silahlı saldırı sonrası hastane bahçesinde ve çevresinde bulunan vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. Saldırganları sivil özel harekat polisi püskürttü.

Silahlı saldırı düzenlendiği esnada hastanede sivil halde bulunan özel harekat polisi saldırganlara karşılık verdi. Özel harekat polisinin karşılık vermesiyle saldırganlar olay yerinden uzaklaştı.

Öte yandan hastane çevresinde Polis Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekiplerinin güvenlik önlemleri devam ediyor.

Kaynak: İHA

Bakırköy'de Dr. Sadi Konuk Hastanesi önünde silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var... ile ilgili etiketler İstanbul Bakırköy Saldırı Hastane Dr. Sadi Konuk

Sitene Ekle