Bakım evine götürülen yaşlı yolda öldü, sürücü pozitif çıktı

İstanbul Beylükdüzü'nde özel bir bakım merkezinden başka bakım merkezine nakledilen 4 kişiden biri yolda fenalaşarak hayatını kaybetti. Olay yerine sevk edilen polis ekiplerinin incelemesi sırasında koronavirüs testi pozitif çıktığı için evde izole olması gereken ve buna rağmen bakım merkezinin aracını kullanmayı sürdürdüğü ortaya çıkan şoföre para cezası kesildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Dereağzı Mahallesi Karacaoğlan Caddesinde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir bakım merkezinden başka bakım merkezine nakledilen 4 kişiden biri yolda fenalaştı.

Bakım evine götürülen yaşlı yolda öldü, sürücü pozitif çıktı

Karacaoğlan Caddesi üzerindeki bakım merkezine hastaları getiren aracın şoförü durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, fenalaşan yaşlı kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Bakım evine götürülen yaşlı yolda öldü, sürücü pozitif çıktı - Resim : 2

ŞOFÖR POZİTİF ÇIKTI

Yapılan incelemede, şoförün koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve bu nedenle evde izole altında olması gerektiği belirlendi. Polis ekipleri, 3 bin 180 lira ceza kestikleri şoförü, ambulansla evine gönderdi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

DHA

Bakım evine götürülen yaşlı yolda öldü, sürücü pozitif çıktı ile ilgili etiketler Beylikdüzü Koronavirüs Korona yaşlı bakımevi pozitif vaka
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...