Bakan Yerlikaya duyurdu: 26 göçmen kaçakçısı yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yurt genelinde 26 göçmen kaçakçısı organizatörün yakalandığını açıkladı.

Son dakika haberi:  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, yurt genelinde 26 göçmen kaçakçısı organizatörün yakalandığını duyurdu.

Bakan Yerlikaya duyurdu: 26 göçmen kaçakçısı yakalandı!

Bakan Yerlikaya, şu ifadeleri kullandı;

"Düzensiz göç ile mücadeleye yönelik Türkiye genelinde gerçekleştirilen huzur operasyonunda 26 göçmen kaçakçılığı organizatörü yakalandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Göç İdaresi Başkanlığı taşra birimleri ile birlikte düzensiz göç ve göçmen kaçakçılığı organizatörlerine yönelik "TÜRKİYE'NİN HUZURU" uygulaması gerçekleştirdi.

Operasyonda: 29.254 personel ve 8.984 ekip ile 6.340 noktada uygulama yapıldı. 21.851’i yabancı uyruklu olmak üzere toplam 338.043 şahıs sorgulandı. 8’i yabancı uyruklu olmak üzere toplam 26 göçmen kaçakçılığı organizatörü gözaltına alındı. 1.198 düzensiz göçmen yakalandı. 22'si yabancı uyruklu olmak üzere toplam 783 aranan şahıs tespit edildi. Muhtelif miktarda uyuşturucu ile silah ele geçirildi."

 Bakan Yerlikaya duyurdu: 26 göçmen kaçakçısı yakalandı! - Resim : 2

 

Bakan Yerlikaya duyurdu: 26 göçmen kaçakçısı yakalandı! ile ilgili etiketler Ali Yerlikaya İçişleri Bakanlığı
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.